Referencje

Chevrolet Polska

Bardzo dziękujemy za wsparcie w przygotowaniu Kongresu Dealerskiego 2013. Wasza pomoc i zaangażowanie były naprawdę nieocenione. Program, organizacja oraz atmosfera całej imprezy spotkała się z dużym uznaniem naszych Dealerów, gości  oraz pracowników Chevrolet Poland. Mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję spotkać się podczas kolejnych imprez Chevroleta.

Bank BPH

Firma zapewniła także fachowe konsultacje dotyczące obszaru organizacji spotkań biznesowych. Usługi świadczone przez NewEvents odznaczają się wysoką jakością i rzetelnością.

Nordea IT

Zespół NewEvents, po raz kolejny udowodnił, ze nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Obsługa logistyczna oraz kreacja spotkania w najwyższym stopniu spełnia nasze oczekiwania. Bardzo cenimy sobie nie tylko dokładność i sprawność działania NewEvents, ale również dużą  elastyczność i proaktywność we współpracy.

Chevrolet Polska

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę NewEvents. jako solidnego i odpowiedzialnego Partnera wszystkim, którzy poszukują prawdziwych profesjonalistów z pasją tworzenia.

Polmed SA

Podczas organizacji Jubileuszu 10-lecia firmy Polmed, zespół NewEvents dołożył wiele starań, aby realizacja wypadła perfekcyjnie. Zaprezentowane doświadczenie, sugestie, różnorodność zakresu usług spotkały się z bardzo pochlebnymi opiniami zwrotnymi.

HP

NewEvents posiada profesjonalny i wykształcony zespół pracowników, zapewniający skuteczność i efektywność realizacji powierzonych projektów. Zaprezentowane pomysły, ich wykonanie oraz komunikacja z zespołem była na najwyższym poziomie. NewEvents jest bardzo dobrym partnerem do wspólnego tworzenia wyjazdów integracyjnych. Ma doskonałe rozeznanie w zakresie organizacji zajęć terenowych, merytorycznych oraz programu artystycznego.

Gratka

Państwa doświadczenie i niebanalne pomysły zapewniły naszym Gościom miłą atmosferę i odpowiednią dawkę adrenaliny.

Współpracowaliśmy także z:

Microsoft

KFC

Lotos

Polski Gaz

Robyg

Volvo

Acel

EFC

Alfa Romeo

Garmin

Roche

RWE

Sea Logistics